Skip to content Skip to navigation

 

 

ul. Górne Młyny 1, 59-700 Bolesławiec

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacji   Klauzula RODO

tel.: 75 732 30 01   e-mail: zsm_bc@pro.onet.pl

Szkoła podstawowa w Mechaniku

Z cyklu: ,,Czym skorupka za młodu…”
Wizyta Szkoły Podstawowej z Kruszyna w Mechaniku.
 
Zespół Szkół Mechanicznych miał przyjemność gościć uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kruszynie. Uczniowie mogli zapoznać się z podstawowymi zadaniami związanymi z zawodami w naszej szkole. Wraz z uczniami zwiedziliśmy warsztaty naszej szkoły. Odwiedziliśmy sztolnię, która znajduje się w podziemiach Mechanika. Pod okiem nauczyciela dzieci zaznajomiły się z podstawowymi metodami spawania oraz łączenia metali. W warsztacie samochodowym uczniowie mogli zobaczyć pracę mechaników. Dzieci były zachwycone zabawą robotami oraz konstruowaniem układów elektronicznych i pneumatycznych w czasie zajęć warsztatowych.