Skip to content Skip to navigation

 

 

ul. Górne Młyny 1, 59-700 Bolesławiec

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacji   Klauzula RODO

tel.: 75 732 30 01   e-mail: zsm_bc@pro.onet.pl

Spotkanie z Astronomią

   „ Poznawanie Wszechświata jest moją życiową pasją, ale to co daje mi najwięcej satysfakcji, to dzielenie się tą wiedzą z innymi.” Takimi słowami witał naszych uczniów Pan Aleksander Trębacz, fizyk, matematyk, popularyzator astronomii, a przede wszystkim autor „ Spotkań z Astronomią”, w których to mogli uczestniczyć 16 października uczniowie klas I,II,III i IV naszej szkoły. Spotkanie odbyło się w Legnicy w Sali kinowej hotelu Qubus, była to multimedialna prelekcja połączona z animacją komputerową i fachowym wykładem o Gwiazdach. 

            

                             ​Galeria zdjęć