Skip to content Skip to navigation

 

 

ul. Górne Młyny 1, 59-700 Bolesławiec

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacji   Klauzula RODO

tel.: 75 732 30 01   e-mail: zsm_bc@pro.onet.pl

Podziękowania dla wolontariuszy

 
Podczas  XLVI Sesji Rady Powiatu Bolesławieckiego 22.02.2018r. Starosta Bolesławiecki Karol Stasik wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Ryszardem Kawką dziękowali za pomoc w organizacji „Opłatkowego Spotkania dla Osób Niepełnoprawnych”. Powiatowy „Opłatek Integracyjny” ma już 18 – letnią tradycję, a w jego przygotowania zaangażowane są setki osób. Podobnie było w tym roku.
Starosta szczególnie podkreślił udział wojska i uczniów szkół powiatowych. 400 wolontariuszy tym razem poświęciło swój czas i umiejętności podczas tradycyjnego spotkania, na które stali goście czekają przez wiele miesięcy. W tym roku w hali I LO aż 800 osób podzieliło się symbolicznym opłatkiem. 
Dwóch przedstawicieli wolontariuszy z naszej szkoły odebrało od Starosty Powiatu Bolesławieckiego podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w przygotowania uczniów. Wyrazy uznania zostały przekazane również; Pani Danucie Jasiukiewicz, która jak co roku, opiekowała się grupą wolontariuszy z naszej szkoły.