Skip to content Skip to navigation

 

 

ul. Górne Młyny 1, 59-700 Bolesławiec

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacji   Klauzula RODO

tel.: 75 732 30 01   e-mail: zsm_bc@pro.onet.pl

Gimnazjaliści z Zagrodna w „Mechaniku”

Gimnazjaliści z Zagrodna w „Mechaniku”

Dzisiaj gościliśmy w naszej szkole uczniów z gimnazjum w Zagrodnie, którzy przyjechali pod opieką Pana Michała Hołowni. Celem wizyty było przedstawienie oferty edukacyjnej naszej szkoły. Zaczęliśmy w  sztolni ćwiczebnej, gdzie uczniowie klasy 2 TG, pod czujnym okiem Pana Wiesława Berdzika, przygotowali pokaz montażu obudowy łukowej, wiercenia otworów strzałowych oraz zabudowy stojaków Valent. Po zakończeniu pokazu uczniowie z Zagrodna udali się na zwiedzanie warsztatów szkolnych, gdzie mogli zobaczyć zajęcia praktyczne na wszystkich kierunkach kształcenia oferowanych przez nasza szkołę. Goście odwiedzili min. pracownie mechatroniczne, o których opowiedział Pan Jarosław Cierniak wspierany przez Jakuba Sikorę, Huberta Dumę i Wiktora Jankowskiego - uczniów drugiej klasy Technikum Mechatronicznego. Mamy nadzieje, że kilkoro z nich dołączy do nas w przyszłym roku.

Przyjazd uczniów zorganizował Pan Wiesław Berdzik.